Play Store Uygulaması

Mobil Play Store Uygulaması Sayesinde Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir.

Uygulama İndir

APP Store Uygulaması

Cep Telefonunuz APP Store Destekliyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

islami Sohbet

adminweb Kasım 18 2022  Etiket: , , , , , , , Yorum Yok

islami Sohbet

iSlami Sohbet Sitesi Hakkında Bilgiler Sunulmaktadır.

 

iSlami Sohbet Sitesi

Sanal alemin hızla gelişmesi neticesinde birçok sohbet sitesi ile beraber İslami sohbet siteleri de çok Gözde siteler arasında bulunmaktadır. Gerek dini bilgiler gerek dini ilahiler gerek ise birbirinden kıymetli ve birbirinden değerli kaynaklardan alınan İslami bilgilerin paylaşılması konusunda sitemizde rahatlıkla muhabbet edebilirsiniz. Keyif bizde mobil sohbet bile telefonunuzdan istediğiniz her vakit 7/24 islami sohbet sitelerimize bağlanabilir istediğiniz gibi hür bir şekilde dini bilgiler paylaşabilirsiniz.

Sunucumuz içerisinde bulunan islam kanalında birbirinden değerli arkadaşlarımızın sohbetleriyle bilgilerinize bir iki katabilir islam yarışma odamızda keyif bizde ailesi ekibinin oluşturmuş olduğu soru cevap şeklindeki yarışmamıza katılabilir bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

iSlami Sohbet Sitesi Nedir

İslami sohbet sitesi, sohbet sitelerinin içinde bulunan İslam odalarında birbirinden kıymetli fikirleri çok değerli arkadaşlarımızın muhabbetleri ile sohbetin daha da değerlendirdiği ve günümüzde artık İslam’ın ve İslam değerlerinin  kaybolduğu şu zamanda dini bilgisi zayıf arkadaşlarımıza bilgi vermek amacıyla kurulmuş bir sohbet sayfasıdır. Google ve diğer arama motorlarına keyif bizde İslami sohbet odaları yazarak bağlanabilir bu eşsiz sohbetten sizler de yararlanabilirsiniz.

iSlami Sohbet Sitesinden Örnek

Bir gün ehli iman sahibi muhtemelen bir zat üstelik İmam olan bu mübarek insan bir gün öğle namazına kıldırmak için camiye gelir. Öğle namazının ilk sünnetini kıldırıp selam vermek üzereyken başını sağa çevirdiğinde muhterem bir zat görür ve Sola selam verdikten sonra hemen başını sağa çevirip muhtereme bakar ama muhteremi göremez. Tekrar namaza duran bu mübarek insan öğle namazının farzını da aynı şekilde kıldırdıktan sonra sağa selam verip muhterem zatı görür hemen sola selam verip sağa döndüğünde muhterem zat yine yoktur. Şaşkınlıklar içinde son sünnetini kıldırıp sağa selam verdiğinde tekrardan o zatı görür ve hemen sola selam verdikten sonra tekrar sağına bakar ve muhterem zat oradadır. Şaşkınlıklar içinde muhterem sen kimsin der. Ve cevaben şu sözleri işitir….

Bir mahalleden geçeceksin ardından karanlık ve tehlikeli bir odaya gireceksin orayı da geçtikten sonra zerinde la ilahe illallah Muhammeden Resulullah yazan bir ev göreceksin o evden içeri gir seni orada bekleyeceğim der ve kaybolur.

İmam Büyük bir merakla cemaatten arkadaşlarıyla beraber önce o mahalleden geçer ardından karanlık ve tehlikeli odaya geldiğinde kadaşları onu yalnız bırakırlar ve imanın verdiği güçle ve güvenle o karanlık odadan ve tehlikeli odadan hızlı bir şekilde geçer sonunda la ilahe illallah Muhammeden Resulullah yazan evin önüne gelmiştir.

İçeriye gidip o muhterem zatı görür ve şimdi söyle sen kimsin der. Yaşlı muhterem zat cevaben şöyle söyler.

Ben Azrail aleyhisselam. Ben öğle namazının ilk sünnetini kıldırdığında senin ruhunu çok yumuşak bir şekilde çok rahat bir şekilde aldım ama sen anlamadın. O geçtiğin mahalle sevenlerin seni mezarlığa götürüp defnettiği durumda. İçinden geçtiğin karanlık ve tehlikeli oda ise kabir azabıydı. La ilahe illallah Muhammeden Resulullah yazan ev ise senin makamdır. Der..

Böyle güzel bilgilerin verildiği ve evamlılığın olduğu İslami sohbet sitemize siz değerli Müslüman kardeşlerimizden bekler bu mükemmel bir sohbetlere sizlerin de katılmasını Can gönülden istiyoruz. Keyif bizde ailesi olarak kıyametin yaklaştığı şu günlerde dini elden bırakmamak adına sanaldan da insanları tebliğ etmeyi vazife görüp siz değerli Müslüman kardeşlerimize aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ve sizler de bu muhteşem sohbet sitemize katılmak istiyorsanız Android ve iOS uygulamanızdan Chrome sekmesini seçerek adres çubuğuna keyif bizde.com yazarak ulaşabilir bizlerle beraber mükemmel dakikalar geçirip İslam oyun odamızda birbirinden güzel sorularla yarışabilir ve muhteşem yazılarla süslenmiş muhteşem şarkıların olduğu renk FM odamızda kendinizi everest’in en zirvesinde nefes alıyor gibi hissedebilirsiniz. Sizler de bu ortama destek vermek istiyorsanız eğer sevdiklerinizi bu kaliteli ve seviyeli ortama davet edebilir sitemizin daha geniş kitlelere ulaşmasına vesile olup bu sevaba siz de ortak olabilirsiniz. İslami sohbet odamız her zaman açık olduğu gibi siz değerli dostlarımızın katılımıyla daha da ileriye dönük daha güzel muhabbetlerin olduğu bir alana dönüşecektir. Herkese mutlu huzurlu sevdikleriyle güzel bir gece diliyoruz.

Yorumlarınızı Burada Bizlere Belirtebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Mobil Chat Odaları

Mobil Chat Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Mobil Chat Odaları Dijital çağın vazgeçilmez bir parçası olan mobil chat odaları, iletişimin ve bağlantının önemli bir unsuru haline geldi. Kullanıcıların hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan bu platformlar, sosyal etkileşimi artırıp bağları güçlendiriyor. Gelin, mobil chat odalarının sunduğu fırsatları ve getirdiği avantajları yakından inceleyelim. Mobil […]

No Resim

Tutkulu Sohbet Odaları

Tutkulu Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Tutkulu Sohbet Odaları Arkadaş canlısı bir çevrimiçi ortamda bir kızla veya arayışınıza göre bir erkekle mi bağlantı kurmak istiyorsunuz? Sadece çevrimiçi olarak kaliteli zaman geçirmek, bağlantı kurmak ve tutkunuzu başka bir kızla paylaşmak istiyorsanız, bir çevrimiçi sohbet sitesi tam size göre! Sevimli bir kızla bu web sitesi aracılığıyla […]

No Resim

Bedava Muhabbet Keyfi

Bedava Muhabbet Keyfi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Muhabbet Keyfi Bedava Muhabbet Keyfi Odalarına hoş geldiniz. Mobil uyumlu olan muhabbet odalarımızda, komik konular hakkında tartışmalar düzenleyebilir, arkadaş edinebilir veya bir aşk partneri bulabilirsiniz. İster sadece düzgün bir sohbet sohbeti arıyor, ister ilişki için bir ortak bulmaya çalışıyor olun, Bedava Muhabbet Keyfi odalarımız kesinlikle yardımcı olacaktır. […]


KeyifBizd.Com;

Sohbet Odaları sanal alemde sayılı sohbet sitelerinden sadece biridir.


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi